Moje žena Blanka

V povaze hrdinky Říhové jsem použil směs tří žen: 80% mojí manželky a zbytek skutečné paní Říhové a paní Komárkové. Uvedenou rakovinu ale měla jiná paní z jiného města, která neví, že se stala předlohou. Události popisované se staly v mém okolí kdekomu.

Mojí ženě bojující úspěšně půlrok s ca měchýře, lymfy a vaječníku jsem po měsíční aplikaci CDS ve čtvrtek říkal, že nejen zmizelo 20 kg z 30ti kg lymfedému a tak se po vaječníku uzdravuje i lymfa a břišní anasarka se zmenšila na polovinu (vypadá jako ascit, ale játra fungují), a že to vypadá na velký úspěch a do jara by mohla být zdravá.

Jako naschvál v pátek večer praskla cévka v měchýři a močila mnoho krve. Odvezl jsem ji na urologii do naší pardubické nemocnice, ale službukonající lékař ODMÍTL její hospitalizaci a ošetření. Jen se podíval do sonoobrazovky, a že to je beznadějný rozvoj základního onemocnění ca měchýře a vrátil nám ji do domácí péče. Moje představa byla pytlík transfúze, pytlík plazmy a kapačky a k tomu stehenní tepnou sonda do tepny nádoru a její uzavření, což se již v minulosti na tomto pracovišti u stejného problému manželky před dvěma měsíci osvědčilo.

V pondělí jsem tedy chtěl totéž po našem praktickém lékaři. On zase požadoval rozbor krve. Tu odebrali v úterý. Analýza byla ve středu odpoledne. Praktický se výsledku zhrozil a požadoval hospitalizaci na interně, kde ho odkázali na neosvědčenou urologii a tam ho odkázali na hospic. Odvezl jsem ji do hospicu, kde jsem se dozvěděl, že se resuscitace neprovádějí, transfúze neprovádějí, plazmu ani výživu do krve nedávají, jen kapačky. Bohužel se sestrám nepodařilo napíchnout napětkrát žílu, takže dali kapání pod kůži rychlostí 1/2 l za den, tedy méně než kolik vydýchá. Takže utracení života a zabití lege artis.

Protože jí v sobotu otekl jazyk nedostatkem bílkovin a solí v oběhu při masivní ztrátě krve do záchodu, tak nemohla polykat ani mluvit, zemřela vlastně hlady a žízní, aby mohla krachující nemocnice a systém ušetřit lůžko a náklady na pár kapaček na neperspektivním celý život poctivě pracujícím a daně platícím pacientovi.

Vše jsem svěřil bioenergii Božího soudu...

Kontaktní formulář